The Events Calendar - en to pl_PL translation catalogue (567 entries)

en:  Save Changes
pl_PL: Zapisz Zmiany

en: %s Settings
pl_PL: Ustawienia %s

en: %s cannot be a duplicate
pl_PL: %s nie może być duplikatem

en: %s cannot be the same as %s.
pl_PL: %s nie może być taka sama jak %s.

en: %s must be a number between 0 and 21.
pl_PL: %s musi być liczbą pomiędzy 0 a 21

en: %s must be a number or percentage.
pl_PL: %s musi być liczbą lub procentem.

en: %s must be a phone number.
pl_PL: %s musi być numerem telefonu.

en: %s must be a positive number.
pl_PL: %s musi zawierać tylko liczby dodatnie.

en: %s must be a valid absolute URL.
pl_PL: %s musi być poprawnym adresem URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
pl_PL: %s musi być poprawnym slug'iem (cyfry, litery, kreski i podkreślenia).

en: %s must consist of 5 numbers.
pl_PL: %s musi być liczbą 5-cio cyfrową

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
pl_PL: %s musi składać się z liter, cyfr, myślników, apostrofów i spacji tylko.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
pl_PL: %s musi składać się z liter, spacji, apostrofów i myślników.

en: %s must contain numbers and letters only
pl_PL: %s musi zawierać tylko liczby i litery

en: %s must contain numbers, letters and dots only
pl_PL: %s musi zawierać tylko liczby, litery i kropki

en: %s must have a value that's part of its options.
pl_PL: %s musi zawierać wartość która jest częścią tej opcji

en: &laquo; All Events
pl_PL: &laquo; Wszystkie Wydarzenia

en: &laquo; Previous Events
pl_PL: &laquo; Poprzednie wydarzenia

en: (Coming Soon!)
pl_PL: (Wkrótce !)

en: (See all)
pl_PL: (Zobacz wszystko)

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
pl_PL: 0 = pomniejszenie out; 21 = powiększenie.

en: A widget that displays upcoming events.
pl_PL: Widget, który wyświetla przyszłe wydarzeń.

en: Add Event
pl_PL: Dodaj Wydarzenie

en: Add HTML after event content
pl_PL: Dodaj HTML po opisie wydarzenia

en: Add HTML before event content
pl_PL: Dodaj HTML przed opisem wydarzenia

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowe

en: Add New Event
pl_PL: Dodaj wydarzenie

en: Add New Event Category
pl_PL: Dodaj nową kategorię

en: Add New Organizer
pl_PL: Dodaj organizatora

en: Add New Venue
pl_PL: Dodaj miejsce

en: Add new ticket
pl_PL: Dodaj bilet

en: Additional Functionality
pl_PL: Dodatkowa funkcjonalność

en: Address:
pl_PL: Adres:

en: Advanced Template Settings
pl_PL: Zaawansowane Ustawienia Wzorca

en: Afghanistan
pl_PL: Afganistan

en: Alabama
pl_PL: Dolnośląskie

en: Alaska
pl_PL: Kujawsko-Pomorskie

en: All %s
pl_PL: Wszystko %s

en: All Day Event:
pl_PL: Wydarzenie Całodniowe:

en: All Event Categories
pl_PL: Wszystkie kategorie

en: All Events:
pl_PL: Wszystkie Wydarzenia:

en: All future events in the series will be changed. Any changes made to other events will be kept.
pl_PL: Wszystkie przyszłe wydarzenia w serii zostaną zmienione. Wszelkie zmiany wprowadzone w innych wydarzeniach będą zachowane.

en: All future events in the series will be deleted.
pl_PL: Wszystkie przyszłe wydarzenia w tej serii zostaną usunięte.

en: All other future events in the series will not be deleted.
pl_PL: Pozostałe przyszłe wydarzenia w tej serii nie zostaną usunięte.

en: All other future events in the series will remain the same.
pl_PL: Wszystkie przyszłe wydarzenia w serii pozostaną taki same.

en: American Samoa
pl_PL: Samoa

en: Andorra
pl_PL: Andora

en: Antarctica
pl_PL: Antarktyda

en: Antigua And Barbuda
pl_PL: Antigua i Barbuda

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
pl_PL: Czy myślisz "Wow, ten plugin jest niesamowity! Powinienem powiedzieć dzięki Modern Tribe za ich ciężką pracę." Największe podziękowania o jakie możemy poprosić o to uznanie. Dodaj małą tekstowy link na dole kalendarza wskazującego na The Events Calenda.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
pl_PL: Czy myślisz "Wow, ten plugin jest niesamowity! Powinienem powiedzieć dzięki Modern Tribe za ich ciężką pracę." Największe podziękowania o jakie możemy poprosić o to uznanie. Dodaj małą tekstowy link na dole kalendarza wskazującego na The Events Calenda.

en: Argentina
pl_PL: Argentyna

en: Arizona
pl_PL: Lubelskie

en: Arkansas
pl_PL: Lubuskie

en: Attendee List
pl_PL: Lista Uczestników

en: Attendee List for: %s
pl_PL: Lista Uczestników dla: %s

en: Attendees
pl_PL: Uczestnicy

en: Audit Trail:
pl_PL: Ścieżka audytu:

en: Auditing Information
pl_PL: Informacje Audytu

en: Author:
pl_PL: Autor:

en: Available Organizers
pl_PL: Dostępni Organizatorzy

en: Available Venues
pl_PL: Dostępne Miejsca

en: Average Rating
pl_PL: Średnia Ocena

en: Azerbaijan
pl_PL: Azerbejdżan

en: Bahamas
pl_PL: Bahama

en: Bangladesh
pl_PL: Bangladesz

en: Based on %d rating | Based on %d ratings
pl_PL[0]: W oparciu o %d ocenę
pl_PL[1]: W oparciu o %d ocen

en: Basic Template Settings
pl_PL: Ustawienia Podstawowego Wzorca

en: Belarus
pl_PL: Białoruś

en: Belgium
pl_PL: Belgia

en: Bermuda
pl_PL: Bermudy

en: Bolivia
pl_PL: Boliwia

en: Bosnia And Herzegowina
pl_PL: Bośnia i Hercegowina

en: Bouvet Island
pl_PL: Wyspy Bouvet

en: Brazil
pl_PL: Brazylia

en: British Indian Ocean Territory
pl_PL: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: Bulgaria
pl_PL: Bułgaria

en: Calendar
pl_PL: Kalendarz

en: Calendar Month Navigation
pl_PL: Nawigacja Po Miesiącach

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
pl_PL: Kalendarz wspierany przez %sThe Events Calendar%s

en: California
pl_PL: Łódzkie

en: Cambodia
pl_PL: Kambodża

en: Cameroon
pl_PL: Kamerun

en: Canada
pl_PL: Kanada

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Cayman Islands
pl_PL: Kajmany

en: Central African Republic
pl_PL: Republika Środkowej Afryki

en: Chad
pl_PL: Czad

en: Check in
pl_PL: Za

en: Check out the <a href="%s">available add-ons</a>.
pl_PL: Zobacz <a href="%s">dostępne add-ons</a>.

en: Check out the available add-ons
pl_PL: Sprawdź dostępne add-ons

en: Check to enable maps for events and venues.
pl_PL: Zaznacz aby włączyć mapy dla wydarzeń i miejsc

en: Checked in:
pl_PL: Zapisz się:

en: China
pl_PL: Chiny

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
pl_PL: Wybierz szablon strony aby kontrolować wygląd kalendarza i treści wydarzeń.

en: Christmas Island
pl_PL: Wyspy Bożego Narodzenia

en: City:
pl_PL: Miasto:

en: Click to view a Google Map
pl_PL: Kliknij, aby zobaczyć Mapy Google

en: Cocos (Keeling) Islands
pl_PL: Wyspy Kokosowe

en: Colombia
pl_PL: Kolumbia

en: Colorado
pl_PL: Małopolskie

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
pl_PL: Porównanie nie powiodło się , ponieważ a nie podano wartość do porównania dla pola %s

en: Congo
pl_PL: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
pl_PL: Demokratyczna Republika Kongo

en: Connecticut
pl_PL: Mazowieckie

en: Cook Islands
pl_PL: Wyspy Cooka

en: Cost:
pl_PL: Koszt:

en: Costa Rica
pl_PL: Kostaryka

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
pl_PL: Lista krajów musi być sformatowany jako jeden kraj na linię w następującym formacie: <br> USA, Stany Zjednoczone <br> UK, Wielka Brytania.

en: Country:
pl_PL: Kraj:

en: Created by:
pl_PL: Utworzone przez:

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
pl_PL: Chorwacja

en: Cuba
pl_PL: Kuba

en: Currency Symbol:
pl_PL: Symbol Waluty:

en: Custom field deleted.
pl_PL: Usunięto pole użytkownika

en: Custom field updated.
pl_PL: Zaktualizowano pole użytkownika.

en: Cyprus
pl_PL: Cypr

en: Czech Republic
pl_PL: Czechy

en: Date
pl_PL: Data

en: Date:
pl_PL: Data:

en: Default Events Template
pl_PL: Domyślny szblon wydarzeń

en: Default Page Template
pl_PL: Domyślny szablon strony

en: Default currency symbol
pl_PL: Domyślny symbol waluty

en: Default stylesheet used for events templates
pl_PL: Domyślny stylesheet używany dla wzorca wydarzeń

en: Default view
pl_PL: Domyślny widok

en: Delaware
pl_PL: Opolskie

en: Delete
pl_PL: Skasuj

en: Denmark
pl_PL: Dania

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Display
pl_PL: Wyświetl

en: Display Settings
pl_PL: Wyświetl Ustawienia

en: District of Columbia
pl_PL: Podkarpackie

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Dominica
pl_PL: Dominikana

en: Dominican Republic
pl_PL: Republika Dominikany

en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
pl_PL: Z duplikowane Miejsca &amp; Organizatorzy

en: East Timor
pl_PL: Timor Wschodni

en: Ecuador
pl_PL: Ekwador

en: Edit
pl_PL: Edycja

en: Edit Event
pl_PL: Edytuj wydarzenie

en: Edit Event Category
pl_PL: Edytuj kategorię

en: Edit Events
pl_PL: Edytuj Wydarzenie

en: Edit Organizer
pl_PL: Edytuj organizatora

en: Edit Venue
pl_PL: Edytuj miejsce

en: Edit in %s
pl_PL: Edytuj w %s

en: Edit ticket
pl_PL: Edytuj bilet

en: Egypt
pl_PL: Egipt

en: Email Address:
pl_PL: Adres Email:

en: Enable Google Maps
pl_PL: Włącz Mapy Google

en: Enable ajax to live refresh content.
pl_PL: Włącz ajax aby odświeżać zawartość na żywo.

en: Enable comments on event pages.
pl_PL: Pozwól na komentarze na stronach wydarzeń.

en: Enable event views
pl_PL: Włącz widok wydarzeń

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby zalogować informacje debugowania. Domyślnie będą logować się do serwera dziennika błędu PHP. Jeśli chcesz zobaczyć wiadomości dziennika w przeglądarce, zalecamy zainstalowanie %s i szukaj "Tribe" w zakładce debugowania.

en: End Date
pl_PL: Data zakończenia

en: End Date &amp; Time:
pl_PL: Data i Godzina Zakończenia:

en: End Date / Time:
pl_PL: Czas / Data zakończenia:

en: End of day cutoff
pl_PL: Zakończenie dnia

en: End sale:
pl_PL: Koniec Sprzedaży:

en: End:
pl_PL: Koniec:

en: Enter a 0 for events that are free or leave blank to hide the field.
pl_PL: Wstaw 0 dla wydarzeń darmowych lub pozostaw pole puste aby je ukryć.

en: Equatorial Guinea
pl_PL: Gwinea Równikowa

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Ethiopia
pl_PL: Etiopia

en: Event
pl_PL: Wydarzenie

en: Event Add-Ons
pl_PL: Add-Ons Wydarzeń

en: Event Categories
pl_PL: Kategorie

en: Event Category
pl_PL: Kategoria

en: Event Cost
pl_PL: Koszty wydarzenia

en: Event Details
pl_PL: Szczegóły Wydarzenia

en: Event Location Details
pl_PL: Szczegóły lokalizacji

en: Event Navigation
pl_PL: NAwigacja Wydarzeń

en: Event Options
pl_PL: Opcje wydarzenia

en: Event Organizer Details
pl_PL: Szczegóły dot. organizatora

en: Event Summary
pl_PL: Podsumowanie Wydarzenia

en: Event Tags:
pl_PL: Tagi Wydarzenia:

en: Event Time &amp; Date
pl_PL: Data i czas wydarzenia

en: Event Views Navigation
pl_PL: Nawigacja Widokiem Wydarzeń

en: Event Website
pl_PL: Strona Wydarzeń

en: Event draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
pl_PL: Zaktualizowano szkic wydarzenia. <a target="_blank" href="%s">Podejrzyj</a>

en: Event published. <a href="%s">View event</a>
pl_PL: Opublikowano wydarzenie. <a href="%s">Pokaż</a>

en: Event restored to revision from %s
pl_PL: Przywrócono wydarzenie z popraki %s

en: Event saved.
pl_PL: Zapisano wydarzenie.

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
pl_PL: Wydarzenie zaplanowane na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Podejrzyj</a>

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
pl_PL: Wysłano wydarzenie. <a target="_blank" href="%s">Podejrzyj</a>

en: Event updated.
pl_PL: Zaktualizowano wydarzenie.

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
pl_PL: Zaktualizowano wydarzenie. <a href="%s">Pokaż</a>

en: Event:
pl_PL: Wydarzenie:

en: Eventbrite Tickets
pl_PL: Bilet Eventbrite

en: Events
pl_PL: Wydarzenia

en: Events From
pl_PL: Wydarzenia Od

en: Events In
pl_PL: Wydarzenia W

en: Events List
pl_PL: Lista Wydarzeń

en: Events List Navigation
pl_PL: Nawigacja Listą Wydarzeń

en: Events Settings
pl_PL: Ustawienia Wydarzeń

en: Events URL slug
pl_PL: URL dla wydarzenia

en: Events at %s
pl_PL: Wydarzenia w %s

en: Events for
pl_PL: Wydarzenia dla

en: Events for %1$s
pl_PL: Wydarzenia za %1$s

en: Events for %1$s through %2$s
pl_PL: Wydarzenia od %1$s do %2$s

en: Events for %s
pl_PL: Wydarzenia dla %s

en: Events template
pl_PL: Wzór wydarzeń

en: Events this month
pl_PL: Wydarzenia z tego miesiąca

en: Facebook Events
pl_PL: Wydarzenie Facebook

en: Faceted Filters
pl_PL: Aspekty Filtrów

en: Falkland Islands (Malvinas)
pl_PL: Falklandy

en: Faroe Islands
pl_PL: Wyspy Faroe

en: Field ID:
pl_PL: ID Pola:

en: Fiji
pl_PL: Fidżi

en: Filter by ticket #, order # or security code
pl_PL: Filtruj po bilecie #, zamówieniu # lub kodzie bezpieczeństwa

en: Find Events
pl_PL: Znajdź Wydarzenie

en: Find out more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Finding & extending your calendar.
pl_PL: Szukanie i rozszerzenie kalendarza.

en: Finding your calendar.
pl_PL: Znajdź swój kalendarz

en: Finland
pl_PL: Finlandia

en: Florida
pl_PL: Podlaskie

en: Forums
pl_PL: Forum

en: France
pl_PL: Francja

en: France, Metropolitan
pl_PL: Francja metropolitarna

en: Free
pl_PL: Za darmo

en: French Guiana
pl_PL: Gwinea Francuska

en: French Polynesia
pl_PL: Pylinezja Francuska

en: French Southern Territories
pl_PL: Południowe Terytoria Francji

en: Full Styles
pl_PL: Pełna Opcja

en: General
pl_PL: Ogólne

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia Ogólne

en: Georgia
pl_PL: Gruzja

en: Germany
pl_PL: Niemcy

en: Getting Started
pl_PL: Samouczek

en: Give us 5 stars!
pl_PL: Daj na 5 gwiazdek!

en: Greece
pl_PL: Grecja

en: Greenland
pl_PL: Grenlandia

en: Guadeloupe
pl_PL: Gwadelupa

en: Guatemala
pl_PL: Gwatemala

en: Guinea
pl_PL: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl_PL: Gwinea-Bissau

en: Guyana
pl_PL: Gujana

en: Have events that run past midnight? Control when your day official ends to avoid awkwardly adding your event to the next day.
pl_PL: Czy wydarzenia, które są uruchamiane po północy? Kontroluj kiedy kończy się dzień aby uniknąć dodania wydarzenia do następnego dnia.

en: Hawaii
pl_PL: Pomorskie

en: Heard And Mc Donald Islands
pl_PL: Wyspy Heard i McDonalda

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: Here is the iCal feed URL for your events:
pl_PL: To jest URL źródła iCal dla Twoich wydarzeń:

en: Hi! We are Modern Tribe and we are here to help you kick ass. Thanks so much for installing our labor of love!
pl_PL: Hi! Jesteśmy Modern Tribe i jesteśmy tutaj, aby pomóc skopać tyłek. Dzięki za instalacje owoców naszej pracy!

en: Hide From Event Listings
pl_PL: Ukryj Z Listy Wyświetlanych Wydarzeń

en: Hide the following settings tabs on every site:
pl_PL: Ukryj następujące ustawienia zakładki na każdej stronie:

en: Holy See (Vatican City State)
pl_PL: Watykan

en: Hungary
pl_PL: Węgry

en: Iceland
pl_PL: Islandia

en: Idaho
pl_PL: Śląskie

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
pl_PL: Jeśli jesteś zaznajomiony z HTML, możesz dodać dodatkowy kod po szablonie wydarzeń. Niektóre tematy mogą wymagać tego aby pomóc w stylizacji lub układzie.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
pl_PL: Jeśli jesteś zaznajomiony z HTML, możesz dodać dodatkowy kod przed szablonem wydarzeń. Niektóre tematy mogą wymagać tego aby pomóc w stylizacji lub układzie.

en: Illinois
pl_PL: Świętokrzystkie

en: Include events in main blog loop
pl_PL: Dodaj wydarzenia do głównej pętli blog'a

en: India
pl_PL: Indie

en: Indiana
pl_PL: Warmińsko-Mazurskie

en: Indonesia
pl_PL: Indonezja

en: Initializing Tribe Events on %s
pl_PL: Inicjalizacja Tribe Events na %s

en: Install has 1 or more legacy event!
pl_PL: Instalacja zawiera 1 lub więcej starych wydarzeń!

en: Invalid field type specified
pl_PL: Wybrano niepoprawny typ pola

en: Invalid or incomplete field passed
pl_PL: Przekazano niepoprawne lub niewłaściwe pole

en: Iowa
pl_PL: Wielkopolskie

en: Iran (Islamic Republic Of)
pl_PL: Iran

en: Iraq
pl_PL: Irak

en: Ireland
pl_PL: Irlandia

en: Israel
pl_PL: Izrael

en: It appears that you have some old events calendar data that needs to be upgraded. Please be sure to back up your database before initiating the upgrade. This process can not be undone.
pl_PL: Wygląda na to, że masz kilka wydarzeń, które powinny zostać zaktualizowane. Upewnij się, że zrobiłeś ich kopię zanim rozpoczniesz aktualizowanie. Nie można cofnąć zadania.

en: Italy
pl_PL: Włochy

en: Jamaica
pl_PL: Jamajka

en: Japan
pl_PL: Japonia

en: Kansas
pl_PL: Zachodniopomorskie

en: Kazakhstan
pl_PL: Kazachstan

en: Kenya
pl_PL: Kenia

en: Korea, Democratic People's Republic Of
pl_PL: Korea Północna

en: Korea, Republic Of
pl_PL: Korea Południowa

en: Kuwait
pl_PL: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl_PL: Kyrgistan

en: Lao People's Democratic Republic
pl_PL: Laos

en: Last Update
pl_PL: Ostatnia Aktualizacja

en: Latest Version:
pl_PL: Najnowsza Wersja:

en: Latvia
pl_PL: Łotwa

en: Libya
pl_PL: Libia

en: Licenses
pl_PL: Licencje

en: List
pl_PL: Lista

en: Lithuania
pl_PL: Litwa

en: Loading Events
pl_PL: Wczytuje Wydarzenia

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
pl_PL: Szukasz nowych funkcji? Nawracających wydarzeń, danych użytkownika, wydarzeń społecznościowych, sprzedaży biletów lub innych?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
pl_PL: Szukasz dodatkowych funkcji w tym cyklicznych imprez, sprzedaż biletów, imprez publicznie, nowych widoków i więcej?

en: Luxembourg
pl_PL: Luksemburg

en: Madagascar
pl_PL: Madagaskar

en: Malaysia
pl_PL: Malezja

en: Maldives
pl_PL: Malediwy

en: Map Settings
pl_PL: Ustawienia Mapy

en: Marshall Islands
pl_PL: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl_PL: Martynika

en: Mauritania
pl_PL: Mauretania

en: Mayotte
pl_PL: Majotta

en: Merge Duplicates
pl_PL: Połącz Duplikaty

en: Mexico
pl_PL: Meksyk

en: Micronesia, Federated States Of
pl_PL: Mikronezja

en: Migrate Data!
pl_PL: Przenieś dane!

en: Miscellaneous Settings
pl_PL: Pozostałe Ustawienia

en: Moldova, Republic Of
pl_PL: Mołdawia

en: Monaco
pl_PL: Monako

en: Month
pl_PL: Miesiąc

en: More...
pl_PL: Więcej...

en: Morocco
pl_PL: Maroko

en: Mozambique
pl_PL: Mozambik

en: My Organizers
pl_PL: Moji Organizatorzy

en: My Venues
pl_PL: Moje Miejsca

en: Netherlands
pl_PL: Holandia

en: Netherlands Antilles
pl_PL: Antyle Holenderskie

en: Network
pl_PL: Sieć

en: Network Settings
pl_PL: Ustawienia Sieci

en: New Caledonia
pl_PL: Nowa Kaledonia

en: New Event
pl_PL: Nowe wydarzenie

en: New Event Category Name
pl_PL: Nowa nazwa kategorii

en: New Organizer
pl_PL: Nowy organizator

en: New Venue
pl_PL: Nowe miejsce

en: New Zealand
pl_PL: Nowa Zelandia

en: News and Tutorials
pl_PL: Wieści i Poradniki

en: News from Modern Tribe
pl_PL: Wiadomości z Modern Tribe

en: Next
pl_PL: Dalej

en: Next Events &raquo;
pl_PL: Następne wydarzenia &raquo;

en: Nicaragua
pl_PL: Nikaragua

en: No
pl_PL: Nie

en: No checkbox options specified
pl_PL: Nie określono opcji dla checkbox

en: No description has been entered for this event.
pl_PL: Nie wprowadzono opisu dla tego wydarzenia.

en: No events found
pl_PL: Nie znaleziono wydarzeń

en: No events found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono wydarzeń w koszu

en: No events scheduled for <strong>%s</strong>. Please try another day.
pl_PL: Nie zaplanowano nic na <strong>%s</strong>. Sprawdź inny dzień.

en: No matching events
pl_PL: Brak pasujących wydarzeń

en: No organizer found
pl_PL: Nie znaleziono organizatorów

en: No organizers found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono organizatorów w koszu

en: No previous events
pl_PL: Brak poprzednich wydarzeń

en: No radio options specified
pl_PL: Nie określono opcji dla przycisku radio

en: No saved organizer exists.
pl_PL: Brak zapisanych Organizatorów

en: No saved venue exists.
pl_PL: Nie ma zapisanych miejsc.

en: No select options specified
pl_PL: Nie określono opcji do wyboru

en: No upcoming events
pl_PL: Brak nadchodzących wydarzeń

en: No venue found
pl_PL: Nie znaleziono miejsc

en: No venues found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono miejsc w koszu

en: None of your settings were saved. Please try again.
pl_PL: Żadne z ustawień nie zostały zapisane. Prosimy spróbować ponownie.

en: Norfolk Island
pl_PL: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
pl_PL: Mariany Północne

en: Norway
pl_PL: Norwegia

en: Number of events to show per page
pl_PL: Ilość wydarzeń do wyświetlenia na stronie

en: Only This Event:
pl_PL: Tylko To Wydarzenie:

en: Order #
pl_PL: Zamówienie #

en: Order Status
pl_PL: Status Zamówienia

en: Organizer
pl_PL: Organizator

en: Organizer Information
pl_PL: Informacje o organizatorze

en: Organizer Name:
pl_PL: Nazwa organizatora:

en: Organizer draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
pl_PL: Szkic organizatora został zaktualizowany. <a target="_blank" href="%s">Podejrzyj</a>

en: Organizer published. <a href="%s">View organizer</a>
pl_PL: Organizator opublikowany. <a href="%s">Pokaż</a>

en: Organizer restored to revision from %s
pl_PL: Organizator przywrócony do poprawki z %s

en: Organizer saved.
pl_PL: Zapisano organizatora.

en: Organizer scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview organizer</a>
pl_PL: Organizator zaplanowany na: <strong>%1$s </strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Przeglądaj organizer</ a>

en: Organizer submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
pl_PL: Organizator nadesłany. <a target="_blank" href="%s">Podejrzyj</a

en: Organizer updated.
pl_PL: Organizator zaktualizowany.

en: Organizer updated. <a href="%s">View organizer</a>
pl_PL: Organizator zaktualizowany. <a href="%s">Pokaż</a>

en: Organizers
pl_PL: Organizatorzy

en: Origin:
pl_PL: Pochodzenie:

en: Papua New Guinea
pl_PL: Papua Nowa Gwinea

en: Paraguay
pl_PL: Paragwaj

en: Parent Event Category
pl_PL: Kategoria nadrzędna

en: Parent Event Category:
pl_PL: Kategoria nadrzędna

en: Past Events
pl_PL: Poprzednie wydarzenia

en: Philippines
pl_PL: Filipiny

en: Phone:
pl_PL: Telefon:

en: Poland
pl_PL: Polska

en: Portugal
pl_PL: Portugalia

en: Postal Code:
pl_PL: Kod pocztowy:

en: Prev
pl_PL: Wstecz

en: Price:
pl_PL: Cena:

en: Print
pl_PL: Drukuj

en: Purchaser
pl_PL: Kupujący

en: Purchaser email
pl_PL: Email kupującego

en: Purchaser name
pl_PL: Nazwisko kupującego

en: Qatar
pl_PL: Katar

en: Recurring Event
pl_PL: Wydarzenie Cykliczne

en: Recurring?
pl_PL: Nawracające?

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Requires:
pl_PL: Wymaga:

en: Right here
pl_PL: Tu i teraz

en: Romania
pl_PL: Rumunia

en: Russian Federation
pl_PL: Rosja

en: Saint Kitts And Nevis
pl_PL: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Vincent And The Grenadines
pl_PL: Saint Vincent i Grenady

en: Sao Tome And Principe
pl_PL: Sao Tome i Principe

en: Saudi Arabia
pl_PL: Arabia Saudyjska

en: Search Event Categories
pl_PL: Wyszukaj kategorie

en: Search Events
pl_PL: Znajdź wydarzenia

en: Search Organizers
pl_PL: Wyszukaj organizatorów

en: Search Venues
pl_PL: Znajdź miejsca

en: Security Code
pl_PL: Kod Bezpieczeństwa

en: See an example of the link
pl_PL: Zobacz przykład linku

en: See who purchased tickets to this event
pl_PL: Zobacz kto kupił bilety na to wydarzenie

en: Select a Country:
pl_PL: Wybierz państwo:

en: Select a State:
pl_PL: Stan:

en: Select a User:
pl_PL: Wybierz Użytkownika:

en: Select an Image
pl_PL: Wybierz Obrazek

en: Select...
pl_PL: Wybierz…

en: Sell using:
pl_PL: Sprzedaj za pomocą:

en: Send the attendee list by email
pl_PL: Wyślij listę uczestników email'em

en: Sending...
pl_PL: Wysyłam...

en: Set as ticket header
pl_PL: Ustaw nagłówek biletu

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
pl_PL: Ustaw domyślny symbol waluty dla ceny wydarzenia. Należy pamiętać, że to tylko wpływa na przyszłe wydarzenia i wprowadzane zmiany nie będą stosowane z mocą wsteczną.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings saved.
pl_PL: Ustawienia zachowane.

en: Seychelles
pl_PL: Seszele

en: Show Google Map:
pl_PL: Pokaż Mapę Google:

en: Show Google Maps Link:
pl_PL: Pokaż link do Map Google:

en: Show The Events Calendar link
pl_PL: Pokaż link The Events Calendar

en: Show comments
pl_PL: Pokaż komentarze

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
pl_PL: Pokaż wydarzenia z witryny innych postów. Gdy to pole jest zaznaczone, wydarzenia będzie również nadal pojawiają się na stronie wydarzenia domyślnego.

en: Show widget only if there are upcoming events:
pl_PL: Pokazuj widżet tylko jeśli zapisano nadchodzące wydarzenia:

en: Show:
pl_PL: Pokaż:

en: Singapore
pl_PL: Singapur

en: Single event URL slug
pl_PL: URL slug dla pojedynczego wydarzenia

en: Skeleton Styles
pl_PL: Styl szkieletowy

en: Slovakia (Slovak Republic)
pl_PL: Słowacja

en: Slovenia
pl_PL: Słowenia

en: Sold %d
pl_PL: Sprzedano %d

en: Sold %d of %d
pl_PL: Sprzedano %d z %d

en: Solomon Islands
pl_PL: Wyspy Solomona

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
pl_PL: The Events Calendar wymaga PHP %s lub nowszego. Zaktualizuj swoją instalację.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
pl_PL: The Events Calendar wymaga WordPressa %s lub nowszego. Zaktualizuj swoją instalację.

en: South Africa
pl_PL: Afryka Południowa

en: South Georgia, South Sandwich Islands
pl_PL: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: Spain
pl_PL: Hiszpania

en: Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia

en: Start Date &amp; Time:
pl_PL: Data i Godzina Początku:

en: Start Date / Time:
pl_PL: Czas / data rozpoczęcia:

en: Start sale:
pl_PL: Początek Sprzedaży:

en: State or Province:
pl_PL: Stan lub prowincja:

en: Sticky in Calendar View
pl_PL: Przyklejony w widoku kalendarza

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
pl_PL: Wyspy Svalbard i Jan Mayen

en: Sweden
pl_PL: Szwecja

en: Switzerland
pl_PL: Szwajcaria

en: Syrian Arab Republic
pl_PL: Syria

en: Tags:
pl_PL: Tagi:

en: Taiwan
pl_PL: Tajwan

en: Tajikistan
pl_PL: Tadżykistan`

en: Tanzania, United Republic Of
pl_PL: Tanzania

en: Thailand
pl_PL: Tajlandia

en: The Events Calendar
pl_PL: Kalendarz wydarzeń

en: The Events Calendar Settings
pl_PL: Ustawienia The Events Calendar

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
pl_PL[0]: Powyższe ustawienie nie zostało zapisane. Inne ustawienia zostały pomyślnie zapisane.
pl_PL[1]: Powyższe ustawienia nie zostało zapisane. Inne ustawienia zostały pomyślnie zapisane.

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
pl_PL: Powyżej powinien być idealnie w liczbie mnogiej, a ten szczególny.<br/> Twój pojedynczy URL wydarzenia : %s

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
pl_PL: Maksymalny rozmiar obrazu w wiadomości e-mail to 580px szerokości i dowolna wysokości, a następnie skalowane dla telefonów komórkowych. Jeśli chcesz wsparcia dla "retina" użyj obrazu o rozmiarze 1160px szerokości.

en: The request was sent insecurely.
pl_PL: Prośba została wysłana niezabezpieczona.

en: The request wasn't sent from this tab.
pl_PL: Prośba nie została wysłana z tej zakładki.

en: The slug used for building the events URL.
pl_PL: Slug wykorzystywany do budowania URL wydarzenia.

en: There  were no results found for <strong>"%s"</strong>.
pl_PL: Nie było wyników dla <strong> "%s" </strong>.

en: There are no fields setup for this tab yet.
pl_PL: Nie ma ustawionych pół dla tej zakładki.

en: There are no upcoming events at this time.
pl_PL: Brak wydarzeń w zadanym czasie.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this month. Try searching next month.
pl_PL: Nie było wyników dla <strong> "% s" </strong> w tym miesiącu. Spróbuj wyszukać w kolejnym miesiącu.

en: This event has passed.
pl_PL: Wydarzenie minęło.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
pl_PL: To wydarzenie zostało utworzone przy użyciu Community Events. Czy na pewno chcesz sprzedać bilety na to?

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
pl_PL: Tu, wszystkie globalne ustawienia sieci dla Modern Tribe's The Events Calendar mogą być modyfikowane.

en: Ticket #
pl_PL: Bilet #

en: Ticket Description:
pl_PL: Opis Biletu:

en: Ticket Name:
pl_PL: Nazwa Biletu:

en: Ticket Sales
pl_PL: Sprzedaż Biletów

en: Ticket Type
pl_PL: Typ Biletu

en: Ticket header image
pl_PL: Obrazek nagłówka biletu

en: Ticket type
pl_PL: Typ Biletu

en: Tickets
pl_PL: Bilety

en: Tickets sold:
pl_PL: Sprzedanych biletów:

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: Today
pl_PL: Dziś

en: Tribe
pl_PL: Dział

en: Tribe Events Styles
pl_PL: Styl Tribe Events

en: Trinidad And Tobago
pl_PL: Trynidad i Tobago

en: Tunisia
pl_PL: Tunezja

en: Turkey
pl_PL: Turcja

en: Turks And Caicos Islands
pl_PL: Turks i Caicos

en: Ukraine
pl_PL: Ukraina

en: Undo Check in
pl_PL: Wypisz się

en: United Arab Emirates
pl_PL: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl_PL: Wielka Brytania

en: United States
pl_PL: Stany Zjednoczone

en: United States Minor Outlying Islands
pl_PL: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: Unnamed Organizer
pl_PL: Nienazwany Organizator

en: Unnamed Venue
pl_PL: Nienazwane Miejsce

en: Upcoming Events
pl_PL: Nadchodzące wydarzenia

en: Update Event Category
pl_PL: Zaktualizuj kategorię

en: Upgrade from The Events Calendar
pl_PL: Upgrade z The Events Calendar

en: Upload image for the ticket header
pl_PL: Zaktualizuj obrazek dla nagłówka biletu

en: Uruguay
pl_PL: Urugwaj

en: Use Javascript to control page load
pl_PL: Użyj Javascript do kontroli ładowania strony

en: Use New Organizer
pl_PL: Użyj Nowego Organizatora

en: Use New Venue
pl_PL: Użyj Nowego Miejsca:

en: Use Saved Organizer:
pl_PL: Użyj Zapisanego Organizatora:

en: Use Saved Venue:
pl_PL: Użyj Zapisanego Miejsca:

en: Venezuela
pl_PL: Wenezuela

en: Venue
pl_PL: Miejsce

en: Venue Information
pl_PL: Informacje o lokalizacji

en: Venue Name:
pl_PL: Nazwa miejsca:

en: Venue draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
pl_PL: Zaktualizowano szkic miejsca. <a target="_blank" href="%s">Podejrzyj</a>

en: Venue published. <a href="%s">View venue</a>
pl_PL: Miejsce opublikowane. <a href="%s">Podejrzyj</a>

en: Venue restored to revision from %s
pl_PL: Miejsce przywrócone do poprawki z %s

en: Venue saved.
pl_PL: Zapisano miejsce.

en: Venue scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview venue</a>
pl_PL: Miejsce zaplanowane na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Podejrzyj</a>

en: Venue submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
pl_PL: Miejsce wysłane. <a target="_blank" href="%s">Podejrzyj</a>

en: Venue updated.
pl_PL: Zaktualizowano miejsce.

en: Venue updated. <a href="%s">View venue</a>
pl_PL: Zaktualizowano miejsce. <a href="%s">Podejrzyj</a>

en: Venue:
pl_PL: Miejsce:

en: Venues
pl_PL: Miejsca

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Viet Nam
pl_PL: Wietnam

en: View
pl_PL: Widok

en: View &#8220;%s&#8221;
pl_PL: Widok &#8220;%s&#8221;

en: View All Add-Ons
pl_PL: Pokaż wszystkie wtyczki

en: View All Events
pl_PL: Pokaż wszystkie wydarzenia

en: View As
pl_PL: Zobacz Jako

en: View Calendar
pl_PL: Zobacz Kalendarz

en: View Event
pl_PL: Pokaż wydarzenie

en: View Organizer
pl_PL: Zobacz Organizatora

en: View Venue
pl_PL: Pokaż miejsce

en: Virgin Islands (British)
pl_PL: Wyspy Dziewicze (Brytyjskie)

en: Virgin Islands (U.S.)
pl_PL: Wyspy Dziewicze (USA)

en: Wallis And Futuna Islands
pl_PL: Wallis i Futuna

en: Want to modify the display of this widget? Try a %stemplate override%s.
pl_PL: Chcesz zmienić wygląd tego widgetu? Spróbuj %stemplate override%s.

en: We hope our plugin is helping you out.
pl_PL: Mamy nadzieję że nasze wtyczki są pomocne.

en: Website:
pl_PL: Strona:

en: Welcome to The Events Calendar! Your events calendar can be found at %s. To change the events slug, visit %sEvents -> Settings%s.
pl_PL: Witamy w The Events Calendar! Twój kalendarz wydarzeń można znaleźć na stronie %s. Aby zmienić slug'a wydarzenia, odwiedź %sEvent -> Ustawienia%s.

en: Western Sahara
pl_PL: Sahara Zachodnia

en: When will ticket sales occur? If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
pl_PL: Kiedy wystąpi sprzedaż biletów? Jeśli nie ustawisz początku/końca daty sprzedaży, bilety będą dostępne od teraz aż do zakończenia zdarzenia.

en: Where's my calendar?
pl_PL: Gdzie jest mój kalendarz?

en: Wordpress.org Plugin Page
pl_PL: Wordpress.org Strona Plugin

en: Would you like to change only this instance of the event, or all future events in this series?
pl_PL: Chcesz zmienić tylko to wystąpienie wydarzenia lub wszystkie przyszłe wydarzenia w tej serii?

en: Would you like to delete only this instance of the event, or all future events in this series?
pl_PL: Czy chcesz usunąć tylko to wystąpienie wydarzenia lub wszystkie przyszłe wydarzenia w tej serii?

en: YYYY-MM-DD
pl_PL: DD-MM-YYYY

en: Yemen
pl_PL: Jemen

en: Yes
pl_PL: Tak

en: You <strong>cannot</strong> use the same slug as above. The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single Event URL is like: %s
pl_PL: <strong>Nie możesz </strong> korzystać z tego samego slug'a jak wyżej. Powyżej powinien być idealnie w liczbie mnogiej, a ten szczególny. <br />Twój pojedynczy URL zdarzenia jest: %s

en: You are up to date!
pl_PL: Masz aktualną wersje!

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
pl_PL: Możesz użyć opcji ekranu, aby wybrać kolumny, które chcesz zobaczyć. Wybór działa w tabeli poniżej, w e-mailu, do druku i eksportu CSV.

en: You cannot edit the slug for your events page as you do not have pretty permalinks enabled. The current URL for your events page is <a href="%s">%s</a>. In order to edit the slug here, <a href="%soptions-permalink.php">enable pretty permalinks</a>.
pl_PL: Nie możesz edytować slug'a na stronie wydarzenia, jak nie masz włączonego pretty permalinks. Aktualny adres URL do strony imprez to <a href="%s"> %s</ a>. Aby edytować pocisk tutaj, <a href="%soptions-permalink.php">włącz pretty permalinks</a>.

en: You don't have permission to do that.
pl_PL: Nie masz uprawnień aby to zrobić.

en: You have changed the recurrence rules of this event.  Saving the event will update all future events.  If you did not mean to change all events, then please refresh the page.
pl_PL: Zmieniłeś zasady powtarzania wydarzenia. Zapisanie wydarzenia zaktualizuje wszystkie przyszłe wydarzenia. Jeśli nie chcesz zmieniać wszystkich wydarzeń, po prostu odśwież stronę.

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
pl_PL: Możesz znaleźć duplikaty miejsc i organizatorów podczas aktualizacji The Events Calendar z pre-3.0 wersji. Kliknij ten przycisk, aby automatycznie połączyć identyczne  miejsca i organizatorów.

en: You must select at least one view.
pl_PL: Musisz wybrać conajmniej jeden widok

en: You need to select a user or type a valid email address
pl_PL: Musisz wybrać użytkownika lub podać poprawny adres email

en: You need to upgrade!
pl_PL: Musisz zaktualizować!

en: You successfully migrated (%d) entries.
pl_PL: Udało się przenieść (%d) wpisów.

en: You've requested a non-existent tab.
pl_PL: Żądanie nieistniejącego zakładki.

en: Your current Events URL is %s
pl_PL: Twój obecny URL Wydarzenia to  %s

en: Your current events URL is: %s
pl_PL: Twój obecny URL wydarzenia to : %s

en: Your form had the following errors:
pl_PL: Twój formularz ma następujące błędy:

en: Your ticket has been deleted.
pl_PL: Twój bilet został usunięty.

en: Your ticket has been saved.
pl_PL: Twój bilet został zapisany.

en: Your tickets
pl_PL: Twoje Bilety

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
pl_PL: Twoja wersja  The Events Calendar nie aktualna z jednym z Twojej  The Events Calendar Add-ons. Proszę %szaktualizuj teraz.%s

en: attendees
pl_PL: uczestnicy

en: category
pl_PL: kategoria

en: listed under %s. Check out past events for this category or view the full calendar.
pl_PL: wymienione w %s. Sprawdź minione wydarzenia dla tej kategorii lub zobacz pełny kalendarz.

en: listed under %s. Check out upcoming events for this category or view the full calendar.
pl_PL: wymienione w %s. Sprawdź nadchodzące wydarzenia dla tej kategorii lub zobacz pełny kalendarz.

en: month
pl_PL: miesiąc

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
pl_PL: z nazwą funkcji:

en: or
pl_PL: lub

en: past
pl_PL: poprzednie

en: upcoming
pl_PL: nadchodzące

en: venue
pl_PL: miejsce
